O firmie

Prokom SzczecinPROKOM Sp. z o.o. z siedziba w Szczecinie już od ponad 35 lat zaangażowany jest w produkcję części dla motoryzacji i rolnictwa. Nasze wyroby dostarczamy zarówno jako pierwsze wyposażenie do fabryk samochodów (OEM) jak również na wtórny rynek części zamiennych (OES oraz IAM) do szerokiej gamy pojazdów:
- samochodów ciężarowych
- samochodów dostawczych,
- samochodów osobowych,
- ciągników i maszyn rolniczych oraz motocykli.

Produkty PROKOM Sp. z o.o. znane są z wysokiej jakości wykonania i niezawodności co zostało potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma PROKOM Sp. z o.o. pracuje zgodnie z certyfikowanym wg. normy IATF 16949:2016 Systemem Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej.
Ponadto nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty jakości wydane przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) oraz Instytut Transportu Samochodowego (ITS) z siedzibami w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty produkcyjnej.

 

 

 

Informacja dotycząca RODO:

W związku z wejściem w życie w dniu 25.05.2018 r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, informujemy:

1.       Administratorem Państwa danych jest PROKOM Sp. z o.o., NIP: 8521002213, ul. Mieszka I 21, 71-007 Szczecin.

2.       Umieszczenie Państwa danych w naszej bazie wynika z dotychczasowej wieloletniej współpracy i kontaktów z Państwem.

3.       Celem przetwarzania przez nas Państwa danych jest bieżący kontakt z Państwem w sprawie sprzedaży/zamówień/wysyłek/reklamacji produktów będących w ofercie PROKOM Sp. z o.o.

4.       Przysługuje Państwu prawo m.in. do wycofania zgody na przetwarzanie danych, dostępu do Państwa danych, usunięcia danych osobowych z naszej bazy, żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych.

5.       Państwa dane osobowe nie były i nie są udostępniane żadnemu podmiotowi, ani osobie fizycznej.

6.       Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w naszej firmie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

7.       Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywać korespondencji od naszej firmy, związanych ze sprawami jak w pkt. 3 prosimy o przesłanie maila o treści „Nie” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W takim przypadku, usuniemy Państwa adres z naszej bazy.