O firmie

Prokom SzczecinPROKOM Sp. z o.o. z siedziba w Szczecinie już od ponad 40 llat zaangażowany jest w produkcję części dla motoryzacji i rolnictwa. Nasze wyroby dostarczamy zarówno jako pierwsze wyposażenie do fabryk samochodów (OEM) jak również na wtórny rynek części zamiennych (OES oraz IAM) do szerokiej gamy pojazdów:
- samochodów ciężarowych
- samochodów dostawczych,
- samochodów osobowych,
- ciągników i maszyn rolniczych oraz motocykli.

Produkty PROKOM Sp. z o.o. znane są z wysokiej jakości wykonania i niezawodności co zostało potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma PROKOM Sp. z o.o. pracuje zgodnie z certyfikowanym wg. normy IATF 16949:2016 Systemem Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej.
Ponadto nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty jakości wydane przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) oraz Instytut Transportu Samochodowego (ITS) z siedzibami w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty produkcyjnej.

 

 

INFORMACJA ODNOŚNIE RODO/GDPR

Szanowni Państwo, 
w związku z wejściem w życie w dniu 25.05.2018 r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, informujemy:

1.      Administratorem Państwa danych jest PROKOM Sp. z o.o., NIP: 8521002213, ul. Mieszka I 21, 71-007 Szczecin.

2.      Umieszczenie Państwa danych w naszej bazie wynika z dotychczasowej wieloletniej współpracy i kontaktów z Państwem.

3.      Celem przetwarzania przez nas Państwa danych jest bieżący kontakt z Państwem w sprawie sprzedaży/zamówień/wysyłek/reklamacji produktów będących w ofercie PROKOM Sp. z o.o.

4.      Przysługuje Państwu prawo m.in. do wycofania zgody na przetwarzanie danych, dostępu do Państwa danych, usunięcia danych osobowych z naszej bazy, żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych.

5.      Państwa dane osobowe nie były i nie są udostępniane żadnemu podmiotowi, ani osobie fizycznej.

6.      Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Państwa danych, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w naszej firmie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

7.      Jeżeli nie życzycie sobie Państwo otrzymywać korespondencji od naszej firmy, związanych ze sprawami jak w pkt. 3 prosimy o przesłanie maila o treści „Nie” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W takim przypadku, usuniemy Państwa adres z naszej bazy. 

Z wyrazami szacunku,
Prokom Sp. z o.o.

*****************************

Dear Sirs,

in connection with the entry into force on 25/05/2018 of the General Protection Data Regulation we kindly inform:

1.      The administrator of your data is PROKOM Sp. z o.o., VAT No: 8521002213, Mieszka I 21, 71-007 Szczecin.

2.      Placing your data in our database is due to the previous many years of cooperation and contacts with you.

3.      The purpose of the processing of your data by us is the ongoing contact with you regarding the sale / orders / shipments / complaints of products being in the offer of PROKOM Sp. z o.o.

4.      You are entitled, among others, to withdraw consent to the processing of data, access to your data, deletion of personal data from our database, requests to limit the processing of your personal data.

5.      Your personal data was not and is not shared with any entity or individual.

6.      For more information on the processing of your data, please contact the secretariat in our company at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7.      If you do not wish to receive correspondence from our company related to matters as in point 3, please send an e-mail with the text "No" to the address Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  In this case, we will remove your address from our database.

Yours sincerely,
Prokom Sp. z o.o.